O firmie

Historia naszego przedsiębiorstwa sięga lat 50-tych zeszłego stulecia, kiedy to Norbert Prajs założył we Wronkach zakład rzemieślniczy produkujący elementy instalacji odgromowych.

Od 1981 roku wraz z synem Robertem kontynuował działalność jako Zakład Usługowy Blacharstwa Pojazdowego. W zakładzie rozwinęło się dodatkowo ślusarstwo produkcyjne, w ramach którego produkowano z metalu podkładki pod śruby.

W 1985 r. po dołączeniu do Firmy młodszego z synów – Ryszarda, zakład przyjął obecną nazwę R.R. Prajs.

W roku 1986 Firma zainwestowała w innowacyjną wówczas linie do malowania proszkowego. Usługi w tym zakresie świadczone są do dnia dzisiejszego.

W 1995 roku Firma przeniosła swą siedzibę do nowej hali produkcyjnej w leżącej niedaleko Wronek wsi Jasionna.

Od 1999 r. rozpoczęto produkcję uszczelek z poliuretanów i polietylenów dla holdingu Amica Wronki, która stała się główną gałęzią działalności.

W 2004 roku zakończyła się rozbudowa zakładu w wyniku której powstała nowa hala produkcyjna wraz z częścią biurową.

Rok 2009 okazał się dla Firmy przełomowy. Wtedy to udało się pozyskać do współpracy Samsung Electronics Poland Manufacturing (należącą w 100 proc. do koncernu Samsunga), który wkrótce stał się głównym odbiorcom R.R. Prajs.

Obecnie R.R. Prajs to prawie 1000 m2 hal produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia do obróbki poliuretanu i polipropylenu.

 

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 67 254 49 25,
e-mail: biuro@rrprajs.pl


_DSC5704

Klienci

  • samsung
  • amica
  • logo
  • logo-cloud
  • gelg